Where the text came from?

in reference to the “turtle race activity” link to activity
in screen 5 there is an initial explanation text. I would like to translate it but I can’t allocate where it came from. can you help figure it out for me? thanks.

If you mean the title and subtitle, check the slide CL (on the left above the list of components to choose from).

Daniel,

I’ve learned something new with your reply.

Thanks you very much, it sure helped
Itzik

בתאריך שבת, 26 בספט׳ 2020, 20:07, מאת Daniel_Grubbs via Desmos Activity Builder Support ‏<desmos@discoursemail.com>:

1 Like

Hello.
שמי נעמה וגם אני מתרגמת לעברית. אני מתכנתת אז אני נוגעת גם בסקריפט. אשמח לחלוק תרגומים.

Hello Naama,

Can you send an email to translations@desmos.com? We can get you set up to start translating some activities.

שלום נעמה,

אשמח מאוד. אני גימלאי שעשה הסבה להוראת מתמטיקה, אני דיי חדש (רק מהקיץ) בסביבה הזו והתאהבתי. תרגמתי מספר פעילויות לטובת התלמידים שלי, בעיקר לכיתות ח’.
אשלח לך שיתופים מהחשבון של בית ספר שלי.

להשתמע
איציק

בתאריך יום ה׳, 4 בפבר׳ 2021, 0:45, מאת נעמה קרביץ via Desmos Activity Builder Support ‏<desmos@discoursemail.com>:

https://teacher.desmos.com/activitybuilder/custom/601adbdceb4fa73916dfcc56
זה אחד מהדברים שאני תרגמתי

וואו, עבודה ממש יפה, אני לא מתעסק עם פעילויות רבות מלל כאלה. כל הכבוד.
בכל זאת שתי הערות:

1. מפריע לי (גם בספרים) שהטקסט כתוב בלשון זכר. במסך 7 (נדמה לי) התפקשש.
  2. לא הצלחתי לפענח איך משלבים ב note עברית עם אותיות לועזיות. זה מתבלגן ושינוי כיוון כתיבה לא עוזר כל כך. ראיתי שגם את נאבקת בזה. יש לך תובנות בעניין?

תודה על השיתוף
אשלח לך דוגמא ממה שעשיתי.
אני אשלח מחשבון המורה שלי:
hagitzik54@alony.ort.org.il

בתאריך יום ב׳, 8 בפבר׳ 2021, 0:02, מאת נעמה קרביץ via Desmos Activity Builder Support ‏<desmos@discoursemail.com>:

אתה צודק לחלוטין בעניין הזכר נקבה. לרוב משתמשת בלשון רבים ואם אפשר בגוף ראשון רבים “אנחנו, עלינו”.
תודה על ההערה.
לגבי כיוון הכתב. זה לא אפשרי לפתרון ללא מענה מדסמוס. זה לא קוד html רגיל ולכן אין לי אפשרות להפוך את כיוון הכתיבה בעצמי.

‫בתאריך שבת, 13 בפבר׳ 2021 ב-7:25 מאת ‪חגית-איציק שגב-מואיסיס via Desmos Activity Builder Support‬‏ <‪desmos@discoursemail.com‬‏>:‬